KONST / Litografier / Färglitografi 7819409
nr 781 9409
Färglitografi
Signerad, -82, 60/210, motivets mått: 36x29
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 18:56:18
150 kr
150 kr
250 kr
350 kr